noprob

Kraków bez barier- naszą ideą jest zwracanie uwagi na ograniczony dostęp do zwiedzania Krakowa dla osób niepełnosprawnych, szukanie oraz tworzenie nowych rozwiązań, aby zabytki naszego miasta
były dostępne dla wszystkich. Oferta ta skierowana jest do osób mających trudności z poruszaniem się, osób niepełnosprawnych i ich opiekunów.

Nasza oferta obejmuje:

 • organizację transportu specjalnym pojazdem przystosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych
 • zwiedzania Krakowa (Stare Miasto, Kazimierz-dzielnica żydowska, dawne Getto z fabryka Oscara Schindlera) przy wykorzystaniu pojazdu elektrycznego, uprawnionego do poruszania się w ścisłym centrum miasta. Zwiedzanie w 26 językach do wyboru.
 • zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce- Specjalna skrócona tura dla osób mających problemy z poruszaniem się. Zjazd do Kopalni oraz wyjazd na górę odbywa się windą poruszanie po stopniach jest ograniczone do minimum, transport specjalnie przystosowanym pojazdem.
 • zwiedzanie Muzeum Auschwitz-Birkenau- możliwość wypożyczenia wózka inwalidzkiego, oraz zamówienia prywatnego przewodnika, transport specjalnie przystosowanym pojazdem.

 

W celu uzyskania informacji co do ceny oraz więcej szczegółów dot. wycieczek/zwiedzania prosimy o kontakt przez formularz lub wiadomość na adres info@supercracow.com Prosimy o dokładne pisanie
sytuacji.

 1. Imię i nazwisko *
  * Wpisz swoje imię i nazwisko
 2. Email *
  * Wpisz poprawny adres email
 3. Wiadomość *
  * Proszę wpisać treść wiadomości